POS-матеріали

POS-матеріали, що що це таке?

Відповідь дуже проста – це всі рекламні матеріали і обладнання безпосередньо в місці продажу. Стенди, рекламна поліграфія, сувеніри і так далі.

Якщо поліграфія та сувеніри вже згадані в інших розділах, то тут ми зупинимося докладніше на всіляких стендах і рекламних конструкціях.

Збираючись на виставку або оформляючи місце продажу, компанії очікують завжди одного і того ж – бути більш помітними, привабливими, щоб якомога більше людей звернуло свою увагу на вашу точку продажів або ваш стенд. Коли ми говоримо стенд, ми не маємо на увазі якийсь плакат або банер ми говоримо про абсолютно унікальну конструкцію, можна сказати, що мова йде про абсолютно самодостатнє торгове місце, торгову точку.

Якщо це виставка, то такий стенд обов’язково повинен містити фон з короткою інформацією про вашу компанію, Промостол або стійку, де будуть розкладені рекламні буклети або листівки, візитки, також можуть бути різного роду підставки для рекламних матеріалів. Обов’язкова наявність зразків продукції для ознайомлення або на продаж, каталоги і останнім часом часто використовують монітори, які транслюють інформацію про компанію та про її продукції.

Якщо мова йде про стенді в супермаркеті, то найчастіше це брендований стенд унікальної форми, іноді повторює упаковку продукту. Сам стенд містить велику кількість однакових товарів цієї марки, що створює ефект достатку і тим самим залучаючи людей.

O POS-матеріалах для офісів і HoReCa ви можете прочитати на сторінках цих послуг.

Перелік POS-матеріалів, які ми можемо зробити для вас:

Для офісу

Для магазину

Для виставки

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов'язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам. Ми завжди на зв'язку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за київським часом.

POS-матеріали