Послуги

ДІЗНАЙТЕСЯ ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Послуги нашого агентства охоплюють дуже широкий спектр і це дійсно так. Коли ми говоримо, що ми робимо маркетинг наших клієнтів максимально ефективним це означає, що ми не робимо поверхневу роботу, а копаємо максимально глибоко і запускаємо безжальні руки маркетингової машини настільки далеко всередину компанії наскільки дозволяє клієнт.

Якщо у вас крутий продукт, то йому потрібна відповідна упаковка. І ми говоримо не про паперову упаковку, а про маркетинг цього продукту. Є вислів: «Класний продукт повинен продавати себе сам». Насправді це не так. Важко продавати класний продукт, якщо у нього погана упаковка, якщо його продають не там, не тим, не так. В такому випадку наше завдання очевидне – ми вибудовуємо такий маркетинговий механізм, при якому компанія отримує максимальну вигоду від своєї діяльності.

Інша проблема – це коли ваш продукт неякісний. Звичайно, можна зробити просто неймовірно ефективну рекламну кампанію, продати мільйони цього продукту, але в довгостроковій перспективі це поганий варіант, тому що люди навряд чи зроблять повторне замовлення неякісного продукту. І наш обов’язок сказати вам про це, якщо це буде саме так.