Про нас

У нас є 2 варіанти співпраці

У світі маркетингу ми можемо бути вашими руками, а можемо бути вашим мозком. Що це означає?

Ми станемо Вашими руками

Якщо Ви знаєте, що Вам треба, і Ви просто шукаєте виконавців, ми зробимо все в кращому вигляді: дизайн, веб-розробка, поліграфія, зовнішня реклама, сувенірна продукція та багато іншого.

Ми станемо Вашими мозком

Якщо ж Ви не знаєте, що робити далі для того, щоб ваш бізнес ріс, розвивався, ми можемо запропонувати Вам рішення, а потім реалізувати їх як в першому випадку в кращому вигляді.

Наш ідеальний Клієнт

– це компанія з персоналом до 100 чоловік, в якій маркетинг не спланований, всі дії в цьому напрямку є спонтанними і безсистемні. Ми допомагаємо Клієнту поставити цілі, визначити стратегію, розробити маркетинговий план, а потім його реалізувати.

4 фактора при виборі підрядника.

1. Рекомендації
Якщо нас Вам порекомендували, значить тепер нам потрібно домовитися за ціною, термінами і іншим умовам. А якщо ви прийшли до нас не за рекомендацією, то можна вивчити відгуки про співпрацю з нами тут або почати з малого, тобто, перевірити нас на дрібному замовленні. Ми працюємо так, що нас не бояться рекомендувати і віддавати нам в роботу проекти одні з кращих студій України.
2. Ціна
Наші ціни на порядок нижче ніж у конкурентів, які надають послуги такоої ж якості і об’єму. Якщо ціна нижче нашої, варто звернути увагу на терміни виконання замовлення, характеристики готового продукту, порівняти портфоліо.
3. Терміни
Ми завжди називаємо реальний термін і вкладаємося в нього. Для Клієнтів із замовленнями “на вчора” завжди шукаємо максимально вигідну пропозицію і рішення, не кидаємо їх із завданням сам на сам.
4. Якість і ефективність
Якість і ефективність. Це не одне і те ж саме. Можна надрукувати якісні листівки з крутим дизайном і посилом , які продають, але роздати не тій цільовій аудиторії. Коли ми робимо рекламний продукт, ми робимо його не тільки якісно, але і піклуємося про його ефективне застосування.

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов'язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам. Ми завжди на зв'язку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за київським часом.

Про нас