Розробка стратегії розвитку бренду

Розробка стратегії розвитку бренду дозволяє підійти до питання управління і просування бренду цілеспрямовано і ефективно.

При розробці стратегії розвитку бренду нашим агентством, перш за все враховується, з якими цільовими аудиторіями буде стикатися бренд в процесі своєї життєдіяльності. Провівши аналіз основних цільових аудиторій, їх потреб і можливих очікувань від бренду, вибудовується схема взаємодії з кожною з них в розрізі того, яке послання буде транслювати бренд кожної цільової аудиторії і допомогою яких каналів комунікації він буде це робити. Останнім етапом розробки стратегії розвитку бренду є складання робочого плану заходів з розвитку бренду з відображенням часових меж реалізації кожного етапу і цільових аудиторій, на які буде надано впливу в процесі реалізації кожного заходу.

Розробка стратегії розвитку бренду фахівцями нашого агентства дозволить вашому бренду розвиватися швидше і ефективніше, а також скоротить витрати на його просування за рахунок цілеспрямованого підходу і виключення стихійних маркетингових проявів, ефективність яких важко простежити.

Вартість розробки стратегії розвитку
бренду складає 8404 грн

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов’язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам або зайти в гості. Ми завжди на місці з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.