Дизайн зовнішньої реклами

У сучасному маркетингу існує два види зовнішньої реклами. Перший – це розміщення рекламних сюжетів на зовнішніх рекламних конструкціях (білбордах, сіті-лайтах, скролах і т.д), другий – виготовлення зовнішніх рекламних об’єктів (вивісок, стел, табличок, покажчиків). Незважаючи на те, що завдання у даних видів реклами однакова – впливати на споживача при пересуванні або просто знаходженні його на вулиці, у дизайну цих двох видів зовнішньої реклами є як загальні принципи, так і відмінності.

Основною спільною рисою є те, що будь-яка зовнішня реклама впливає на споживача тільки через один канал сприйняття – зір, тому до дизайну зовнішньої реклами слід ставитися з особливою відповідальністю.

При розробці дизайну зовнішніх рекламних об’єктів (вивісок, табличок, стел) особливу увагу необхідно приділяти технічній стороні дизайну: будівлям і об’єктам на яких або поруч з якими буде розміщуватися реклама, способам монтажу і виробництва реклами, використовуваних матеріалах.

При розробці дизайну постерів, що розміщуються на зовнішніх рекламних конструкціях слід звертати увагу на приблизний час сприйняття реклами користувачем (в середньому на один контакт з рекламою відводиться всього три секунди, за які людина повинна повною мірою розглянути і сприйняти рекламне повідомлення), розмір і положення об’єктів на макеті, вибір кольорової гами та ступінь детальності зображень.

Дизайнери нашої агенції спеціалізуються в розробці дизайну будь-якої зовнішньої реклами і знають, як зробити її по-справжньому ефективною, яку буде приносити прибуток.

Приклади робіт

Вивіски

Брендування автотранспорту

Дизайн білбордів

Вартість дизайну зовнішньої реклами

Вивіска 715-966 грн
Оформлення вітрини або вікон 527-715 грн
Банер / рекламна площина / виставковий стенд-павук 715 грн
Табличка
188 грн
Штендер 1 сторона
527 грн
Штендер 2 сторони різні 915 грн
Штендер 2 сторони однотипні (підгонка першої під другу) 652 грн
Сітілайт/борд 715-890 грн
Брендування авто 715-1342 грн

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов’язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам або зайти в гості. Ми завжди на місці з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.