Виробництво зовнішньої реклами

Зовнішня реклама – це один з найдавніших видів реклами, який з’явився мало не разом з першими стародавніми цивілізаціями.

Вивіски, штендери, стели, вказівники та таблички, навіть свого роду білборди, все це було присутнє в стародавній Греції, Римі, Єгипті. Але як відомо прогрес не стоїть на місці, і зовнішня реклама стає все більш технологічнішою, а вироби обмежуються тільки уявою і бюджетом клієнта.

Якісна зовнішня реклама дуже ефективно працює з потоком людей, який проходить. Для компаній, які безпосередньо орієнтовані на цей потік, цей вид може стати хорошим джерелом клієнтів. Для інших вона працює більше як іміджева реклама і спрямована більшою мірою на підвищення впізнаваності.

Зовнішня реклама є важливим елементом для магазинів, ресторанів, салонів краси та інших видів бізнесу, які повинні бути помітні людям, які проходять повз. Фасад є першим, що бачать, і саме на основі цього складається перше враження майбутніх клієнтів про заклад, а якщо це враження м’яко кажучи не дуже, то потенційний клієнт може не стати реальним.

Перелік послуг

Виготовлення вивісок

Виготовлення штендерів

Друк на плівці

Брендування транспорту

Оформленння вітрин

Друк банерів

Виготовлення стел та пілонів

Виготовлення табличок та стендів

Приклади робіт

Вивіски

Брендування автотранспорту

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов'язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам. Ми завжди на зв'язку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за київським часом.

Виробництво зовнішньої реклами