Виробник засобів індивідуального захисту «Українська броня»

«Українська броня» – це молода компанія, народжена під час Революції Гідності на початку 2014 року. У вересні 2014 по рекомендації одного з наших клієнтів керівник «Броні» звернувся до нас з проханням зверстати і інтегрувати сайт в CMS вже маючи готовий дизайн. Успішне виконання завдання привело до подальшої тривалої та плідної співпраці, яка триває і по сьогоднішній день.

Сам сайт був головною сторінку з каталогом, який опускався вниз по сторінці і був розділений по розділах. У шапці було основне меню сайту і перелік розділів, при кліці на кожному сторінка скролилась до відповідного розділу в каталозі.

При кліці на фото, назву або кнопку купити з’являлося спливаюче вікно з докладною інформацією про товар, а також пропозицією додаткових товарів, які зазвичай купують з цим товаром. При кліці на кнопку купити в цьому вікні з’являлося інше спливаюче вікно – Калькулятор цін.

У калькуляторі цін можна було створити свій повний набір бронезахисту та, заповнивши форму нижче, здійснити замовлення продукції.

Крім цих можливостей на сайті було 2 статичних сторінки з не менш важливою інформацією про випробування продукції компанії, а також інформація про гарантії на продукцію.

Дата: сентябрь 2014

Клиент: «Украинская броня»

Вид работ: Верстка, Интеграция в CMS