Створення і просування сайту «Зелена Аптека»

Створення сайту та подальше його просування для медичного центру «Зелена аптека» – це чудовий приклад, який демонструє навіщо місцевій компанії сайт.

Раніше інформацію про компанію «Зелена аптека» можна було знайти на різних сайтах-довідниках. Цим їхня присутність в інтернеті й обмежувалася.

Таким чином компанія зазнавала певних труднощів:

  • Не було жодного офіційного джерела інформації про компанію.
  • Потенційні клієнти не завжди могли знайти вірні телефони та адресу компанії.
  • Керівництво компанії не могло контролювати інформацію, яка розміщена на сторонніх ресурсах, яка, по суті, була єдиною інформацією про них в інтернеті.

Ми розробили низку ефективних та досить недорогих рішень цих проблем. Був створений сайт на основі шаблону медичної тематики (інтеграція з CMS WordPress), доопрацьований під потреби клієнта та ще 2 додаткові інструменти. Розроблено сайт наприкінці березня 2015 року. З квітня до червня жодних робіт більше не проводилося.

На початку липня було вирішено розпочати просування сайту. Для тесту було обрано 4 ключові слова, орієнтовані на місцеве населення. Були проведені роботи з внутрішньої технічної оптимізації, оптиміації контенту сайту та мета-даних.

На графіку видно зміну ситуації з відвідуваністю сайту (серпень 2015 – березень 2016).

Так завдяки невеликій виконаній роботі, яка тривала всього 1 місяць, через півроку, практично, з нульових показників відвідуваність зросла до 60 відвідувань на добу.

Крім того, показник відмов просто вражає – 0,22%.

4 ключових слова на даний момент розміщені в топ10 Google та Яндекс. З них – 3 на першому місці, 2 на другому місці, 2 на 3 місці та 1 на 10 позиції.

Всього 4 ключові слова вивело компанію в лідери на просторах інтернету.

У таблиці можна побачити зміну позицій сайту за 4 ключовими запитами у 2х пошукових системах.

Дата: березень 2016

Клієнт: Медичний центр «Зелена аптека»

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов'язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам. Ми завжди на зв'язку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за київським часом.

Створення і просування сайту «Зелена Аптека»