Розробка логотипа та фірмового стиля

ЛОГОТИП

– це обличчя вашої компанії або продукту. Тому до вибору виконавця в даному питанні потрібно підходити з усією серйозністю. Логотип повинен відповідати ідеологічним складовим вашого бренду, відповідати нормам, вимогам і тенденціям візуальних складових.

ЛОГОТИП

– це обличчя вашої компанії або продукту. Тому до вибору виконавця в даному питанні потрібно підходити з усією серйозністю. Логотип повинен відповідати ідеологічним складовим вашого бренду, відповідати нормам, вимогам і тенденціям візуальних складових.

Чому саме ми повинні зробити для вас логотип і фірмовий стиль?

Ви отримаєте практичний, сучасний логотип

Ми давно і успішно працюємо з різними напрямками реклами і при розробці логотипу і фірмового стилю обов’язково враховуємо особливості його відтворення на всіх можливих рекламних матеріалах. Ми знаємо і розбираємося у всіх способах і типах друку, в більшості матеріалів, які використовуються у виробництві рекламних матеріалів і подбаємо про те, щоб ваш логотип без проблем можна було надрукувати на ручці, а на аватарці в facebook він виглядав красиво і гармонійно.

І рішення інших маркетингових завдань.

Крім того, що перед створенням логотипу ми працюємо над його ідеологічною складовою, аналізуємо галузь вашого бізнесу і конкурентів, ми також допоможемо вам на всіх етапах реклами вашого бізнесу після створення логотипу. Зробимо сайт і займемося його просуванням, розробимо рекламну кампанію і проконсультуємо з будь-яких питань, пов’язаних з рекламою. А якщо ми чогось не можемо зробити, то обов’язково порадимо тих, хто вам допоможе.

А ЩЕ ТОМУ, ЩО МИ РОБИМО ДІЙСНО

ЧУДОВІ ЛОГОТИПИ

Переконайтеся в цьому самі

Бажаєте, щоб ми почали роботу над вашим новим логотипом якомога швидше?

залиште запит і ми зв’яжемося з вами для узгодження всіх умов нашої з вами співпраці

Як ми робимо логотип і фірмовий стиль?

Від початку роботи до повної реалізації проекту він проходить кілька етапів:

1. Заключення угоди і отримання 70% передоплати
В угоді фіксуються всі етапи роботи над проектом, суми, терміни і результати роботи, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте дійсно те, за що платите гроші. Доплата залишку 30% відбувається тільки після того, як ви затвердили всі матеріали і готові до їх повної передачі. Даний етап зазвичай триває не більше 2-3 робочих днів.
2. Аналіз вашої компанії, галузі та цільової аудиторії
В процесі цього етапу вам потрібно всього лише описати, як повинен виглядати ваш логотип на вашу думку, розповісти трохи про роботу вашої компанії, а далі ми вже самі проаналізуємо всі ці та інші отримані нами дані і винесемо з них найголовніше – те, що відіб’ється в вашому логотипі. Закінченням даного етапу є Технічне завдання, в якому описуються основні параметри вашого лого і яке ми спільно з вами узгодимо, щоб в результаті ви отримали саме той результат, який хочете. Зазвичай цей етап займає не більше 3-4 робочих днів.
3. Розробка загальної концепції логотипу
Абсолютно творчий і прихований від ваших очей етап, результати якого ви, тим не менш, обов’язково побачите. Ми опрацьовуємо всю інформацію, отриману в процесі аналізу і розробляємо кілька робочих концепцій логотипу, з яких ви отримуєте на узгодження одну основну. Тривалість даного етапу 5-7 робочих днів.
4. Узгодження концепції з вами
На даному етапі ви і ваша команда повинні розглянути концепцію логотипу та вказати повний і детальний перелік того, що найбільш сподобалося чи не сподобалося в ній. На це у вас буде 2-3 повноцінних робочих дня.
5. Внесення коригувань в загальну концепцію
Відповідно до отриманого від вас зворотнього зв’язку ми вносимо коригування або, якщо загальна концепція з об’єктивних причин не підійшла вам, то розробляємо ще один варіант логотипу. На це у нас з вами піде також 2-3 робочих дня. А якщо логотип повністю влаштував вас відразу, то цей і наступний етап ми просто пропускаємо.
6. Остаточне узгодження логотипу
Після отримання від нас оновленої концепції логотипу ви можете внести в неї ще від 3 до 5 коригувань, що не суперечать початковим Технічним завданням. Дані коригування ми внесемо протягом 1-2 робочих днів.
7. Дизайн базових носіїв фірмового стилю
Зазвичай базовими носіями фірмового стилю є загальна корпоративна візитівка, конверт і фірмовий бланк, але, по вашому побажанню, ми також можемо додати особисту візитівку, папку, бейдж, корпоративну форму, прапор або прапорець, пакет або сумку, набір корпоративних сувенірів (ручку, чашку , щоденник, магніт, блокнот, кулька і все що завгодно, що можливо забрендувати. Залежно від кількості носіїв фірмового стилю, на цей етап виділяється від 2 до 5 робочих днів.
8. Узгодження фірмового стилю з вами
На даному етапі ви і ваша команда повинні розглянути всі розроблені макети і вказати повний і детальний перелік того, що ви хотіли б скорегувати. На це у вас буде 2-3 повноцінних робочих дня. А якщо все вам сподобалося з першого разу, то наступні два пункти ми просто пропускаємо.
9. Внесення коригувань в дизайн базових носіїв фірмового стилю
За 1-2 робочих дня ми вносимо коригування, відповідно до отриманого від вас зворотнього зв’язку, і відправляємо вам всі матеріали на остаточне узгодження.
10. Остаточне узгодження елементів фірмового стилю
Після отримання від нас оновлених матеріалів ви можете внести в них в загальному ще від 3 до 5 коригувань, що не суперечать початковим Технічним завданням. Дані коригування ми внесемо протягом 1-2 робочих днів.
11. Підготовка під друк всіх носіїв фірмового стилю і розробка паспорту логотипу
На одному із завершальних етапів розробки логотипу ми готуємо всі вихідні файли до передачі, носії фірмового стилю під друк, а також формуємо Паспорт логотипу – інструкцію, яка містить в собі правила використання логотипу. Вони точно знадобляться наступним дизайнерам, які будуть працювати з вашим логотипом, а ви будете впевнені, що ваш логотип однаково правильно відтворено на вивісці, листівці і білборді.

Паспорт логотипу включає в себе наступні розділи:


   
 • основна версія логотипу
   
 • додаткові версії логотипу (скорочені, з дескриптором або слоганом і т.д)
   
 • охоронне поле і масштабування логотипу
   
 • фірмові кольори
   
 • колірні варіації логотипу: стандартний варіант, інверсія, монохромний варіант, чорно-білий варіант
   
 • правила використання на фотографічних фонах
   
 • неприпустимі варіанти використання логотипу
   
 • фірмові шрифти
   
 • основні елементи фірмового стилю

  Поки ми займаємося підготовкою всіх цих матеріалів (протягом 3-4 робочих днів) ви здійснюєте оплату решти 30% від загальної суми.
12. Передача всіх матеріалів
Останнім етапом розробки логотипу та фірмового стилю є передача вам всіх матеріалів, а саме:

   
 • логотип у векторному форматі .cdr (вихідний варіант для подальшої роботи дизайнера);
   
 • логотип у векторному .pdf (якщо ви або дизайнер, який буде працювати з логотипом в подальшому, працює в інших редакторах ніж Corel Draw, то векторний логотип він завжди зможе витягти з даного файлу);
   
 • логотип в форматі .png без фону (для використання в якості watermark і для невеликих рекламних матеріалів); ​​
   
 • логотип в форматі .jpg (просто для перегляду);
   
 • вихідні файли всіх носіїв фірмового стилю, дизайн яких розроблявся, у векторному форматі .cdr
   
 • всі носії фірмового стилю, підготовлені під друк відповідно до технічних вимог вашої друкарні (а якщо у вас ще немає друкарні, то ми підготуємо матеріали під друк за базовими правилами і навіть можемо допомогти з друком всіх матеріалів)
   
 • файл “Паспорт логотипу” в форматі .pdf
Велика кількість етапів розробки логотипу та фірмового стилю, плідна робота нашої команди і представників з вашого боку над кожним етапом дозволяють зробити дійсно якісний і продуманий логотип.

Як замовити логотип і фірмовий стиль?

Залиште свої контактні дані і отримаєте індивідуальну пропозицію на розробку логотипу

Як замовити логотип і фірмовий стиль?

Залиште свої контактні дані і отримаєте індивідуальну пропозицію на розробку логотипу

Скільки коштує логотип і фірмовий стиль?

Ви можете вибрати та замовити окремо розробку логотипу або вибрати одну з трьох наших пакетних пропозицій.

Розробка логотипу 4251 грн

Пакетні пропозиції

Замовивши лого у нас ви можете бути впевнені, що:

отримаєте:

 • 1-2 ( або більше в залежності від пакету) якісних продуманих варіантів логотипу, відібраних нашою командою, які будуть адаптовані до будь яких умов і носіїв 
 • всі вихідні файли логотипу і рекламних матеріалів, а також файли під друк
 • інструкцію (паспорт логотипу), яка пояснює, як правильно працювати з логотипом, які кольори і шрифти використовувати в рекламних матеріалах

не отримаєте:

 • непрофесійно намальований логотип у пейнті та інші абсурдні варіанти
 • 20 варіантів логотипу з яких нічого обрати та зроблених на швидкоруч
 • просто картинки в .jpg, які неможливо використовувати в подальшому
 • логотип, який важко або неможливо відтворити на будь-яких рекламних матеріалах

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов’язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам або зайти в гості. Ми завжди на місці з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.