Створення брендбука

Брендбук, в класичному розумінні цього терміна, це звід законів і правил, що описують і регламентують основну інформацію про бренд і стратегії його розвитку. На жаль, багато рекламних агенцій під виглядом брендбуку розробляють лише його невелику частину, що включає правила використання логотипу та фірмового стилю на різних носіях. При цьому опускається основна і важлива частина брендбуку – опис концепції та платформи бренду, стратегії його розвитку.

Наявність брендбуку – це запорука побудови більш продуктивних відносин з усіма цільовими аудиторіями бренду, в тому числі з підрядниками і власним персоналом та перший крок до створення сильного бренду. Наявність правильно розробленого брендбуку дозволяє бренду залишатися ідентичним, будувати ефективну корпоративну культуру і не відступати від стратегії розвитку бренду.

Брендбук, розроблений в нашому агентстві, містить такі елементи:

R
ідеологічна платформа бренду (активи, цінності, місія, позиціонування)
R
стратегія розвитку бренду (аналіз цільових аудиторій, стратегія взаємодії з кожною цільовою аудиторією, план діяльності бренду на найближчі кілька років)
R
паспорт стандартів візуальних і вербальних ідентифікаторів бренду (назви, слогану, логотипу, фірмового стилю) і керівництво по їх використанню в різних ситуаціях і на різних носіях.

Всі перераховані дані формуються в єдиний зручний для використання носій.

Вартість розробки брендбуку становить 33 809 грн

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов’язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам або зайти в гості. Ми завжди на місці з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.