Неймінг

Старе прислів’я говорить: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Дане твердження актуальне і в сучасному світі. Назва може зіграти величезну роль в просуванні вашого бренду, тому до питання неймінга необхідно підходити відповідально і професійно.

При розробці назви, слогану та інших вербальних елементів бренду фахівці нашої агенції обов’язково дотримуються наступних принципів:

R
назва і слоган обов’язково повинні відображати ідеологію бренду і вдало вписуватися в його емоційне поле
R
назва повинна бути легкою у вимові і розумінні, милозвучною і бажано короткою
R
необхідно враховувати використання назви в інших країнах і на інших мовах
R
назва не повинна викликати негативні або небажані для даного бренду асоціації
R
назва повинна бути унікальною, як мінімум для регіону, в якому планується його використання. Ідеально абсолютно унікальна назва.
При неймінгу бренду спочатку розробляється більше десятка назв і слоганів, які проходять кілька рівнів перевірки і потім лише кілька найкращих варіантів надаються на суд замовникові. Тому ви можете бути впевнені, що назва, розроблена фахівцями нашої агенції, буде лише сприяти ефективному розвитку і просуванню вашого бренду.

Вартість послуг з неймінгу

Створення імені

2294 грн

Створення слогану

1771 грн

Створення легенди

2112 грн

Давайте познайомимося ближче і ви зрозумієте, чому клієнти приймають рішення працювати саме з нами.

Залиште свою заявку і повідомлення і ми зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання пов’язані з маркетингом і нашими послугами. Також ви можете просто зателефонувати нам або зайти в гості. Ми завжди на місці з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.